Rusza runda jesienna sezonu 2021/2022!!

Koniec wakacji to najczęściej początek rozgrywek ligowych w nowym sezonie. Przedstawiamy zatem gdzie zagrają nasze druzyny:

⏺️rocznik 2010-11-12 będzie grał w Lubelskiej Lidze Młodzika Młodszego (są to rozgrywki rocznika 2010 i młodszych, więc jak widać nasz zespół będzie mieszanką trzech roczników, w kadrze aktualnie jest siedem osób z 2010, siedem z 2011 i pięć z 2012, stąd takie połączenie), rozgrywki prowadzone są przez Lubelski Związek Piłki Nożnej i rozpoczynają się już 28 sierpnia, oczywiście drużyna będzie także grała mecze i turnieje towarzyskie (nieoficjalne)
⏺️rocznik 2013 będzie grał w oficjalnych turniejach w kategorii Żak Starszy, rozgrywki prowadzone są również przez Lubelski Związek Piłki Nożnej i startują 12 września, oczywiście drużyna będzie także grała mecze i turnieje towarzyskie (nieoficjalne)
⏺️rocznik 2014 narazie będzie brał udział jedynie w meczach i turniejach towarzyskich (nieoficjalnych)
⏺️rocznik 2015 narazie będzie brał udział jedynie w meczach i turniejach towarzyskich (nieoficjalnych)
⏺️rocznik 2016-17 dopiero rozpoczyna swoją przygodę, dzieci trenują od maja raz w tygodniu, od września planujemy dla nich dwa treningi tygodniowo
Zapraszamy do oglądania zmagań naszych piłkarzy. Wszelkie informacje będą dostepne na naszym profilu na Facebooku.