Rozpoczynamy zmagania w rundzie wiosennej!!!

Witajcie po przerwie! Od listopada 2021 do marca 2022 przygotowywaliśmy się do startu rundy wiosennej. Oto lista rozgrywek w jakich, właśnie na wiosnę, wezmą udział nasze drużyny:

- rocznik 2010-11-12 będzie dalej grał w Lubelskiej Lidze Młodzika Młodszego, rozgrywki prowadzone są przez Lubelski Związek Piłki Nożnej i rozpoczynają się już 9 kwietnia, oczywiście drużyna będzie także grała mecze i turnieje towarzyskie (nieoficjalne)

- rocznik 2013 będzie dalej grał w oficjalnych turniejach w kategorii Żak Starszy, rozgrywki prowadzone są również przez Lubelski Związek Piłki Nożnej i startują 23 kwietnia, oczywiście drużyna będzie także grała mecze i turnieje towarzyskie (nieoficjalne)

- rocznik 2014 dalej będzie brał udział w meczach i turniejach towarzyskich (nieoficjalnych), zgłoszony jest również do turnieju o Puchar Tymbarka

- rocznik 2015 dalej będzie brał udział  w meczach i turniejach towarzyskich (nieoficjalnych), zgłoszony jest również do turnieju o Puchar Tymbarka

- rocznik 2016-17 wraca do zajęć w maju (narazie raz w tygodniu), od września dzieci będą trenować dwa razy w tygodniu i będą grać mecze towarzyskie (nieoficjalne)

Zapraszamy do oglądania zmagań naszych piłkarzy. Wszelkie informacje będą dostepne na naszym profilu na Facebooku.