Zostań naszym sponsorem!

Witajcie! Jako świeżo utworzony klub dopiero raczkujemy na sportowym i piłkarskim szlaku, dlatego też wszelka pomoc z każdej strony jest dla nas na wagę złota. Pozyskiwanie sponsorów/darczyńców w obecnych czasach jest niezwykle trudne, pomimo to chcielibyśmy zachęcić Państwa do pomocy w tym niezwykle ciężkim temacie.

W roku 2021 planujemy zakupić dla naszych zawodników niezbędny sprzęt klubowy taki jak stroje, dresy czy torby sportowe, wyposażyć ich w jeszcze lepsze i nowsze akcesoria treningowe (piłki, pachołki, stożki, małe bramki, drabinki koordynacyjne itp.), czy opłacić wpisowe na turnieje piłkarskie, w których zamierzamy uczestniczyć. Zamierzamy także, po ustaniu pandemii i poluzowaniu obostrzeń, zorganizować w lecie piknik piłkarski połączony z rywalizacją sportową, świetną zabawą i integracją dzieciaków oraz rodziców. Planujemy również wyjazdowy mini obóz piłkarski dla naszych zawodników.

Ewentualnym chętnym sponsorom/darczyńcom oferujemy w zamian: duże logo firmy na koszulkach lub dresach, logo firmy na stronie internetowej klubu (link przekierowujący na stronę firmy), informację na fanpage na Facebooku, informację w lokalnych mediach, baner firmy na turniejach i eventach organizowanych przez klub.

Istnieje możliwość innych form sponsorowania klubu „GieKSa Niemce” wg indywidualnych ustaleń ze sponsorem.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani jakąkolwiek pomocą, bardzo prosimy o kontakt w Wiceprezesem Zarządu panem Markiem Och tel. 603-650-550.