GieKSa Niemce melduje się na mapie piłkarskiej Polski!!!

Niezmiernie miło nam poinformować że w dniu 27 stycznia 2021 roku powstało nowe stowarzyszenie sportowe "GieKSa" Niemce!!! Narazie skupia ono grupę pozytywnie zakręconych na punkcie piłki nożnej dzieciaków, które, pod okiem trenera Marka Och, poznają tajniki piłkarskiego rzemiosła od września 2019 roku (wcześniej działaliśmy pod szyldem GKS-u Niemce). KIlka tygodni temu rozegraliśmy nawet swój pierwszy mecz towarzyski. Właśnie o takich i wielu innych wydarzeniach oraz aktualnościach dotyczących naszego nowego klubu będziecie mogli przeczytać na tej stronie oraz na naszym fanpage na Facebooku, który serdecznie polecam polubić :)  W naszych planach jest rozszerzenie działalności o nowe grupy młodzieżowe, a być może również drużynę seniorów. Dopiero zaczynamy zabawę z piłką nożna, dlatego liczymy na samym początku na Waszą życzliwość i wsparcie. A zatem - startujemy!!!